Kontakt

Jesteśmy otwarci na kontakt z Klientem

Naszym priorytetem jest kontakt z Klientami. Podziel się z nami wszystkim, co uważasz za ważne, niezależnie od tego, czy są to Twoje problemy techniczne, opinie o naszych produktach i usługach, czy też Twoje historie związane z bezpieczeństwem danych. Wyślij do nas e-mail na adres kontakt@dsss.eu lub skorzystaj z poniższego formularza, a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wskazowki

1. Problemy techniczne

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy techniczne związane z naszymi usługami, skontaktuj się ze swoim osobistym doradcą, użyj formularza kontaktowego na stronie Wsparcia lub wyślij e-mail na adres support@dsss.eu.

2. Public relations

Bardzo cenimy kontakt z wszelkiego rodzaju mediami. Jeżeli chcesz napisać artykuł o naszej firmie, naszych produktach bądź usługach, skontaktuj się z nami wysyłając e-mail na adres pr@dsss.eu lub użyj poniższego formularza. Na pewno się z Tobą skontaktujemy i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Opinie

“Strona w przygotowaniu, zapraszamy wkrótce”
Zespól DSSS

Kontakt

Formularz kontaktowy

Naszym priorytetem jest kontakt z Klientami i środowiskiem. Podziel się z nami wszystkim, co uważasz za ważne, niezależnie od tego, czy są to Twoje problemy techniczne, opinie o naszych produktach i usługach, czy też Twoje historie związane z bezpieczeństwem danych. Ponadto, bardzo cenimy kontakt z wszelkiego rodzaju mediami. Jeżeli chcesz napisać artykuł o naszej firmie, naszych produktach bądź usługach, skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wypełnij poniższy formularz, a na pewno się z Tobą skontaktujemy!


Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon:
Wybierz produkty i usługi, których dotyczy wiadomość:
Zaznacz tą opcję, jeśli jesteś przedstawicielem mediów:

Uwagi:
Wyczyść    Wyślij