Produkty DSSS

Wierzymy, że kredyt zaufania jaki dostajemy od Klientów powierzających nam opiekę nad swoim bezpieczeństwem to olbrzymie zobowiązanie. Zrobimy wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania!
Bezpieczeństwo to podstawa, niezawodność to najwyższy priorytetWszystkie produkty sygnowane przez DSSS są w pełni bezpieczne oraz niezawodne.

DSSS Backup ®

Serce gamy usług DSSS Backup ® Oprogramowanie DSSS Backup ® pozwala na wykonywanie zautomatyzowanych kopii zapasowych krytycznych dla Ciebie danych. Program DSSS Backup ® jest integralną częścią każdej z usług DSSS Backup ®.

Opinie

“Strona w przygotowaniu, zapraszamy wkrótce”
Zespól DSSS

DSSS Backup ® - zasada dzialania

Zabezpieczenie danych nigdy nie było tak łatwe

Pracując nad programem DSSS Backup ® największy nacisk położyliśmy oczywiście na bezpieczeństwo oraz niezawodność. Z drugiej strony, dołożyliśmy wszelkich starań by oprogramowanie bylo tak łatwe i przejrzyste, jak to tylko możliwe. Zasadę działania DSSS Backup ® można podsumować w trzech krokach:

1. Konfiguracja

Na Twoim komputerze zostaje zainstalowany i skonfigurowany program DSSS Backup ®. Jeżeli masz wątpliwości jak zabezpieczyć firmowe bazy danych i dokumenty, nie martw się, pomożemy Ci!

2. Bieżące działanie

Krytyczne dane Twojej firmy są automatycznie wysyłane i archiwizowane w naszych bezpiecznych centrach danych zgodnie z ustalonym harmonogramem kopii zapasowych. Poprawność tych operacji jest przez nas skrupulatnie monitorowana.

3. Gdy coś poszło nie tak...

Wystarczy kilka kliknięć, by przywrócić kopię zapasową uszkodzonych bądź utraconych danych. Nieważne, czy użytkownik przypadkowo usunął dane, nastąpiła awaria sprzętu, bądź stało się coś innego - zabezpieczone dane zostaną przywrócone do stanu z wybranego przez Ciebie momentu.

Cenimy Wasze zaangażowanie

Wszystkie sugestie i opinie Klientów traktujemy bardzo poważnie. Powiedz nam o swoich potrzebach, a spróbujemy zrobić wszystko, by Ci pomóc. To właśnie Wasze sugestie skłoniły nas do implementacji nowych funkcji w programie DSSS Backup ®. Już niedługo będziecie Państwo mogli uruchomić procedury odzyskiwania danych z poziomu przeglądarki internetowej, co w wypadku poważnych awarii powinno zaoszczędzić wiele cennego czasu. Ponadto, nowa wersja programu DSSS Backup ® pozwoli nam być dla Państwa jeszcze bardziej pomocnym - będziemy mogli przeprowadzić na Państwa żądanie zdalne zmiany w konfiguracji planów kopii zapasowych.