O firmie

Innowacyjne rozwiązania

Staramy się rozwiązywać problemy IT oraz bezpieczeństwa na sposoby, o których nikt jeszcze wcześniej nie pomyślał. Dbamy, by nasze rozwiązania zawsze opierały się na najnowocześniejszych technologiach. Ponadto, wszystkie nasze usługi przygotowywane są na indywidualne zamówienia Klientów.

Międzynarodowe doświadczenie
Dzięki naszym bogatym doświadczeniom zarówno z krajów Unii Europejskiej jak i Stanów Zjednoczonych oraz Szwajcarii nauczyliśmy się, jak zadbać o najwyższą jakość usług i satysfakcję Klienta.

Misja firmy

Misją naszej firmy jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z branży IT, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo, zadowolenie Klienta oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii.
Nasze wartości

W codziennych działaniach naszej firmy najważniejsze dla nas są następujące wartości:

  • bezpieczeństwo i niezawodność,
  • zadowolenie Klienta,
  • innowacyjnność,
  • indywidualne podejście,
  • wygoda użytkownika,
  • nowoczesne technologie.

O firmie

Wprowadzenie

Jesteśmy innowacyjną firmą dostarczającą kompleksowe rozwiązania z zakresu technologii informacyjnych oraz bezpieczeństwa danych. Nasz bogaty bagaż międzynarodowych doświadczeń zarówno z krajów Unii Europejskiej, jak i Stanów Zjednoczonych i Szwajcarii pozwala nam na świadczenie usług najwyższej światowej jakości, stosując przy tym najnowocześniejsze technologie oraz opierając się na światowych standardach. Wierzymy, że kredyt zaufania jaki dostajemy od Klientów powierzających nam opiekę nad swoim bezpieczeństwem to olbrzymie zobowiązanie, dlatego zadbamy o każdy szczegół naszej współpracy, byś mógł być całkowicie usatysfakcjonowany. Daj nam szansę, gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszej współpracy!


Nasze wartości
Bezpieczeństwo i niezawodność

Dbamy o każdy szczegół naszych produktów i usług, by były one dla Ciebie w pełni bezpieczne. Ponadto dokładamy wszelkich starań byś mógł na nas w pełni polegać w każdej sytuacji: niezawodność naszych produktów i usług jest dla nas najwyższym priorytetem. Nasze centra danych mogą pochwalić się szeroką gamą certyfikatów i akredytacji takich jak PCI DSS Level 1, ISO 27001, SAS 70 Type II oraz HIPAA.

Zadowolenie Klienta

Twoja satysfakcja z naszej współpracy jest dla nas największą możliwą nagrodą. Staramy się byś mógł być w pełni zadwolony ze wszystkich naszych produktów i usług. Dlatego właśnie działania naszej firmy opieramy na światowych standardach Total Quality Management (TQM). Wszystkie sugestie i opinie Klientów traktujemy bardzo poważnie. Powiedz nam o swoich potrzebach, a spróbujemy zrobić wszystko, by Ci pomóc.

Innowacyjność

Staramy się rozwiązywać problemy IT oraz bezpieczeństwa na sposoby, o których nikt jeszcze wcześniej nie pomyślał. Dbamy by nasze rozwiązania zawsze przynosiły dla Ciebie największe możliwe korzyści przy użyciu najniższych możliwych nakładów.

Indywidualne podejście

Wierzymy, że każdy z naszych Klientów ma inne potrzeby, dlatego właśnie wszystkie nasze usługi są szyte na miarę dla każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy rozmawiamy o kopiach zapasowych, pełnym bądź częściowym outsourcingu IT, bezpieczeństwie danych, czy social media marketing, zawsze znajdziemy rozwiązanie dostowane do Twoich potrzeb.

Wygoda użytkownika

Od pierwszych momentów naszej współpracy dbamy o Twoją wygodę. Wszystkie nasze produkty i usługi zaprojektowane zostały w taki sposób, żeby sprawić Ci jak najmniej kłopotów i pomóc Ci zaoszczędzić wiele cennego czasu.

Nowoczesne technologie

Nasze produkty i usługi bazowane są na najnowocześniejszych światowych standardach technologicznych. Nie pozwolimy Ci zostać w tyle!