O firmie

Innowacyjne rozwiązania

Staramy się rozwiązywać problemy IT oraz bezpieczeństwa na sposoby, o których nikt jeszcze wcześniej nie pomyślał. Dbamy, by nasze rozwiązania zawsze opierały się na najnowocześniejszych technologiach. Ponadto, wszystkie nasze usługi przygotowywane są na indywidualne zamówienia Klientów.

Międzynarodowe doświadczenie
Dzięki naszym bogatym doświadczeniom zarówno z krajów Unii Europejskiej jak i Stanów Zjednoczonych oraz Szwajcarii nauczyliśmy się, jak zadbać o najwyższą jakość usług i satysfakcję Klienta.

Misja firmy

Misją naszej firmy jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z branży IT, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo, zadowolenie Klienta oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii.
Nasze wartości

W codziennych działaniach naszej firmy najważniejsze dla nas są następujące wartości:

  • bezpieczeństwo i niezawodność,
  • zadowolenie Klienta,
  • innowacynność,
  • indywidualne podejście,
  • wygoda użytkownika,
  • nowoczesne technologie.

Kariera

Praca w DSSS

Wierzymy, że nasi pracownicy są najcenniejszą częścią naszej firmy. To właśnie dzięki Waszemu pełnemu zaangażowaniu jesteśmy w stanie dostarczać produkty i usługi najwyższej jakość, dbając przy tym o pełną satysfakcję Klienta. Dołącz do nas już dzisiaj!

Dołącz do nas

Jeżeli przemawia do Ciebie filozofia naszej firmy, na pewno znajdziemy dla Ciebie miejsce w naszym zespole. Poszukujemy pasjonatów nowoczesnych technologii chcących pomóc nam w wypełnianiu naszej misji. Oferujemy pracę w charakterze specjalisty ds. sprzedaży oraz specjalisty ds. wsparcia. Każdy pracownik naszej firmy od pierwszego dnia pracy zostaje pełnym członkiem naszego ambitnego zespołu. Dla wszystkich naszych pracowników stwarzamy atrakcyjne możliwości rozwoju. Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres hr@dsss.eu, a na pewno się z Tobą skontaktujemy!