Wsparcie

Zadowolenie Klienta jest naszą pasją

Starannie dbamy o dostarczenie usług najwyższej jakości, byś mógł być w pełni usatysfakcjonowany z naszej współpracy. Współpraca z nami nie kończy się w momencie sprzedaży, czujemy się zobligowani do zapewnienia wsparcia, kiedy tylko możesz go potrzebować. Ponadto wszystkie sugestie i opinie Klientów traktujemy bardzo poważnie. Powiedz nam o swoich potrzebach, a spróbujemy zrobić wszystko, by Ci pomóc.

Sytuacje awaryjne

Natychmiastowa pomoc
W sytuacjach awaryjnych, nie wahaj sie skontaktować z nami. Sugerujemy kontakt telefoniczny z Twoim osobistym konsultantem. Ponadto, możesz wypełnić nasz formularz kontaktowy lub wysłać e-mail na adres support@dsss.eu. Gwarantujemy natychmiastową reakcję!

DSSS - Wsparcie

Formularz kontaktowy

Współpraca z nami nie kończy się w momencie sprzedaży, czujemy się zobligowani do zapewnienia profesjonalnego wsparcia, kiedy tylko możesz go potrzebować. Ponadto wszystkie sugestie i opinie Klientów traktujemy bardzo poważnie. Powiedz nam o swoich potrzebach, a spróbujemy zrobić wszystko, by Ci pomóc. Wypełnij poniższy formularz, gwarantujemy natychmiastową reakcję!


Identyfikator klienta:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Wsparcie dla usług DSSS Backup ®:

Uwagi:
Wyczyść    Wyślij