Uslugi DSSS

Zadowolenie Klienta jest naszą pasją

Niezależnie od tego, czy jesteś malutką firmą, szkołą, czy dużym przedsiębiorstem, znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Wszystkie nasze usługi dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Starannie dbamy o dostarczenie usług najwyższej jakości, byś mógł być w pełni usatysfakcjonowany z naszej współpracy.

Portfolio uslug

Profesjonalne usługi z branży IT


Nasze portfolio składa się z usług związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem danych. Dodatkowo, zajmujemy się też kreowaniem wizerunku firm na portalach społecznościowych.

Opinie

“Strona w przygotowaniu, zapraszamy wkrótce”
Zespól DSSS

O uslugach

Usługi DSSS Backup ®

DSSS Backup ® to gama usług pozwalająca w pełni zabezpieczyć krytyczne dla Ciebie dane przed ich utratą lub uszkodzeniem. Przygotowaliśmy rozwiązania specjalnie dostosowane dla różnych rodzajów działalności: biur rachunkowych, szkół oraz małych i średnich firm.

WięcejUsługi DSSS IT Outsourcing

DSSS IT Outsourcing to usługi dostosowane do indywidualnych wymagań każdego Klienta. Nie marnuj czasu, zajmij się tym, co robisz najlepiej, a my zaopiekujemy się Twoją infrastrukturą informatyczną.

WięcejUsługi DSSS Crypto

DSSS Crypto to usługi związane z szeroko pojętą ochroną danych osobowych. Chętnie pomożemy Ci przygotować wewnętrzną politykę bezpieczeństwa danych oraz wdrożyć odpowiednie zabezpieczenia.

WięcejSocial media marketing

Portale społecznościowe takie jakie Facebook, NK, LinkedIn i YouTube stały się nieodzowną częścią naszego życia. Pozwól nam zadbać o wizerunek Twojej firmy w tych mediach!

Więcej