Uslugi DSSS

Zadowolenie Klienta jest naszą pasją

Niezależnie od tego, czy jesteś malutką firmą, szkołą, czy dużym przedsiębiorstem, znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Wszystkie nasze usługi dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Starannie dbamy o dostarczenie usług najwyższej jakości, byś mógł być w pełni usatysfakcjonowany z naszej współpracy.

Szkoly

Profesjonalne usługi z branży IT


Świadczymy dla szkół usługi związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem danych oraz outsourcing IT. Na początek zdecydowanie polecamy DSSS EDU Backup ®.

Uslugi dla szkol

Usługa DSSS EDU Backup ®

DSSS EDU Backup ® to usługa przygotowana specjalnie z myślą o szkołach pozwalająca zabezpieczyć wszelkiego rodzaju dokumenty oraz bazy danych programów takich jak m. in. SIO i Hermes.

WięcejUsługi DSSS IT Outsourcing

DSSS IT Outsourcing to usługi dostosowane do indywidualnych wymagań każdego Klienta. Nie marnuj czasu, zajmij się tym, co robisz najlepiej, a my zaopiekujemy się Twoją infrastrukturą informatyczną.

WięcejUsługi DSSS Crypto

DSSS Crypto to usługi związane z szeroko pojętą ochroną danych osobowych. Chętnie pomożemy Ci przygotować wewnętrzną politykę bezpieczeństwa danych oraz wdrożyć odpowiednie zabezpieczenia.

Więcej