Produkty DSSS

Wierzymy, że kredyt zaufania jaki dostajemy od Klientów powierzających nam opiekę nad swoim bezpieczeństwem to olbrzymie zobowiązanie. Zrobimy wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania!
Bezpieczeństwo to podstawa, niezawodność to najwyższy priorytetWszystkie produkty sygnowane przez DSSS są w pełni bezpieczne oraz niezawodne.

DSSS Backup ®

Serce gamy usług DSSS Backup ® Oprogramowanie DSSS Backup ® pozwala na wykonywanie zautomatyzowanych kopii zapasowych krytycznych dla Ciebie danych. Program DSSS Backup ® jest integranlą częścią każdej z usług DSSS Backup ®.

Opinie

“Strona w przygotowaniu, zapraszamy wkrótce”
Zespól DSSS

DSSS Backup ® - zabepieczenia

Gdy słowo honoru to za mało

Jesteśmy świadomi, że możesz mieć wątpliwości, kiedy stawką jest bezpieczeństwo Twoich najcenniejszych danych. Może zadajesz sobie pytanie dlaczego masz właśnie nam powierzyć opiekę nad swoimi danymi? Odpowiedź jest prosta: DSSS Backup ® jest w pełni bezpieczny, ale nie musisz wierzyć nam na słowo!

Zabezpieczenia programu DSSS Backup ®

Program DSSS Backup ® został zaprojektowany w taki sposób, by uniemożliwić niepowołanym osobom dostęp do chronionych kopii zapasowych. Transmisja danych odbywa się przy użyciu szyfrowanego połączenia (SSL), technologii przyjętej jako standard bezpieczeństwa m. in. przez banki. Dodatkowo, same kopie zapasowe przed wysłaniem zostają zaszyfrowane wybranym przez Ciebie kluczem - w ten sposób Twoje dane stają się dla nas ciągiem nic nie znaczących zer i jedynek, mają one wartość tylko dla Ciebie. Program DSSS Backup ® wspiera algorytmy AES, DES, 3DES i RC2 o róznych długościach klucza. Zalecamy jednak używanie technologii AES, algorytmu tak silnego, że został uznany przez rząd Stanów Zjednoczonych jako standard szyfrowania.

Zabezpieczenia centrów danych

Centra danych naszej firmy są zabezpieczone na wszystkie możliwe sposoby. Fizyczny dostęp do budynków jest ściśle kontrolowany, zarówno wewnątrz jak i w ich okolicy. Klimatyzowane serwerownie wyposażone są w czujniki dymu oraz odpowiednie automatyczne środki gaśnicze. W przypadku problemów z dostawami prądu, jesteśmy zabezpieczeni nie tylko przez system UPSów, ale mamy także własne generatory prądu. Ponadto wszystkie dane przechowywane w naszych centrach danych replikowane są w kilku fizycznych lokalizacjach by móc zapewnić pełną niezawodność działania systemu.

Certyfikaty
Nasze centra danych mogą pochwalić się szeroką gamą certyfikatów i akredytacji:

  • PCI DSS Level 1
  • ISO 27001
  • SAS
  • 70 Type II
  • HIPAA