Male i srednie przedsiebiorstwa

Profesjonalne usługi z branży IT


Świadczymy dla małych i średnich przedsiębiorstw usługi związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem danych, szczególnie polecamy DSSS Backup Pro ®. Dodatkowo, zajmujemy się też outsourcingiem IT oraz kreowaniem wizerunku firm na portalach społecznościowych.

Usluga DSSS Backup Pro ®

Usługa DSSS Backup Pro ® dostosowana jest do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw m. in. takich jak sklepy, hurtownie, firmy transportowe.

Usluga DSSS Backup Pro ® - Zasada dzialania

Zabezpieczenie danych nigdy nie było tak łatwe

Projektując usługę DSSS Backup Pro ® oraz program DSSS Backup ® największy nacisk położyliśmy oczywiście na bezpieczeństwo oraz niezawodność. Z drugiej strony, dołożyliśmy wszelkich starań by samo oprogramowanie bylo tak łatwe i przejrzyste, jak to tylko możliwe. Dodatkowo, jesteśmy wyznawcami zasady ograniczonego zaufania. Uważamy, że bezpieczeństwo danych jest zbyt ważne, by dostarczyć Państwu produkt i wierzyć, że na pewno wszystko będzie działać bez zarzutu. Właśnie dlatego poprawność oraz zgodność wykonywanych kopii zapasowych z ustalonym harmonogramem jest przez nas skrupulatnie monitorowana. Zasadę działania usługi DSSS Backup Pro ® można podsumować w trzech krokach:

1. Konfiguracja

Na Twoim komputerze zostaje zainstalowany i skonfigurowany program DSSS Backup ®. Plany kopii zapasowych zawierają wszystkie najważniesjze dla Ciebie dokumenty, faktury elektroniczne oraz bazy danych programów takich jak np. Subiekt i Symfonia. Dodatkowo, oprócz samych kopii zapasowych ustalamy także harmonogramy archiwizacji danych takich jak faktury elektroniczne, które będą przechowywane w naszych centrach danych przez okres wymagany przez prawo. Jeżeli masz wątpliwości jak zabezpieczyć firmowe bazy danych i dokumenty, nie martw się, pomożemy Ci!

2. Bieżące działanie

Krytyczne dane Twojej firmy są automatycznie wysyłane i archiwizowane w naszych bezpiecznych centrach danych zgodnie z ustalonym harmonogramem kopii zapasowych. Poprawność tych operacji jest przez nas skrupulatnie monitorowana. W przypadku jakichkolwiek uchybień, bezzwłocznie się z Tobą skontaktujemy. Możesz spać spokojnie!

3. Gdy coś poszło nie tak...

Wystarczy kilka kliknięć, by przywrócić kopię zapasową uszkodzonych bądź utraconych danych. Nieważne, czy użytkownik przypadkowo usunął dane, nastąpiła awaria sprzętu, bądź stało się coś jeszcze innego - zabezpieczone dane zostaną przywrócone do stanu z wybranego przez Ciebie momentu.

Cenimy Wasze zaangażowanie

Wszystkie sugestie i opinie Klientów traktujemy bardzo poważnie. Powiedz nam o swoich potrzebach, a spróbujemy zrobić wszystko, by Ci pomóc. To właśnie Wasze sugestie skłoniły nas do implementacji nowych funkcji w programie DSSS Backup ®. Już niedługo będziecie Państwo mogli uruchomić procedury odzyskiwania danych z poziomu przeglądarki internetowej, co w wypadku poważnych awarii powinno zaoszczędzić wiele cennego czasu. Ponadto, nowa wersja programu DSSS Backup ® pozwoli nam być dla Państwa jeszcze bardziej pomocnym - będziemy mogli przeprowadzić na Państwa żądanie zdalne zmiany w konfiguracji planów kopii zapasowych.