Male i srednie przedsiebiorstwa

Profesjonalne usługi z branży IT


Świadczymy dla małych i średnich przedsiębiorstw usługi związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem danych, szczególnie polecamy DSSS Backup Pro ®. Dodatkowo, zajmujemy się też outsourcingiem IT oraz kreowaniem wizerunku firm na portalach społecznościowych.

Usluga DSSS Backup Pro ®

Usługa DSSS Backup Pro ® dostosowana jest do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw m. in. takich jak sklepy, hurtownie, firmy transportowe.

Usluga DSSS Backup Pro ® - Zabezpieczenia

Gdy słowo honoru to za mało

Jesteśmy świadomi, że możesz mieć wątpliwości, kiedy stawką jest bezpieczeństwo Twoich najcenniejszych danych. Może zadajesz sobie pytanie dlaczego masz właśnie nam powierzyć opiekę nad swoimi danymi? Odpowiedź jest prosta: usługa DSSS Backup Pro ® jest w pełni bezpieczna, ale nie musisz wierzyć nam na słowo!

Zabezpieczenia programu DSSS Backup ®

Program DSSS Backup ® został zaprojektowany w taki sposób, by uniemożliwić niepowołanym osobom dostęp do chronionych kopii zapasowych. Transmisja danych odbywa się przy użyciu szyfrowanego połączenia (SSL), technologii przyjętej jako standard bezpieczeństwa m. in. przez banki. Dodatkowo, same kopie zapasowe przed wysłaniem zostają zaszyfrowane wybranym przez Ciebie kluczem - w ten sposób Twoje dane stają się dla nas ciągiem nic nie znaczących zer i jedynek, mają one wartość tylko dla Ciebie. Program DSSS Backup ® wspiera algorytmy AES, DES, 3DES i RC2 o róznych długościach klucza. Zalecamy jednak używanie technologii AES, algorytmu tak silnego, że został uznany przez rząd Stanów Zjednoczonych jako standard szyfrowania.

Zabezpieczenia centrów danych

Centra danych naszej firmy są zabezpieczone na wszystkie możliwe sposoby. Fizyczny dostęp do budynków jest ściśle kontrolowany, zarówno wewnątrz jak i w ich okolicy. Klimatyzowane serwerownie wyposażone są w czujniki dymu oraz odpowiednie automatyczne środki gaśnicze. W przypadku problemów z dostawami prądu, jesteśmy zabezpieczeni nie tylko przez system UPSów, ale mamy także własne generatory prądu. Ponadto wszystkie dane przechowywane w naszych centrach danych replikowane są w kilku fizycznych lokalizacjach by móc zapewnić pełną niezawodność działania systemu.

Certyfikaty
Nasze centra danych mogą pochwalić się szeroką gamą certyfikatów i akredytacji:

  • PCI DSS Level 1
  • ISO 27001
  • SAS
  • 70 Type II
  • HIPAA